Всього 12 товаров

Шматочки літа як воно є…

Щоб відчути смак літа в повній мірі, його не треба міняти. Так само, як не хочеться нагрівати море, так не слід і перегрівати чи переварювати літні дари – овочі та фрукти. І ми придумали найкращий спосіб зберегти дари літа в їх справжньому первозданному вигляді та чистому смаку. Ми зробили для вас овочеві та фруктові дольки.

О, їх не порівняти ні з чим!

Ми нарізаємо овочі та фрукти на тонесенькі, ніби пір’їни співочої літньої пташки пластинки, посипаємо цукром, поливаємо лимонним соком та довго в’ялимо при низькій температурі.

Так вони не лише зберігаються всі свої корисні властивості, мікроелементи, аромат та смак, а я насичуються атмосферою літа, наповнюються сонцем і те теплом.

Відсутність термічної обробки та проста, як і все геніальне, технологія роблять фруктові та овочеві дольки ідеально корисним та смачним ласощем. Дольки підходять для веганів, для сироїдів, для тих, хто дотримується дієти, слідкує за здоров’ям, чи просто хоче купити сухофрукти та сушені овочі без штучних добавок, щоб насолоджуватися справжнім їх смаком.

Цукати з фруктів, овочів та українського сонця

Ми вирощуємо наші фрукти та овочі без синтетичних добрив та хімікатів, адже наша мета – не побити рекорди врожаю, а я отримати задоволення від процесу та поділится ним з вами.

Садівництво та овочівництво – це наша сімейна справа, радість від якої ми не проміняємо на жодні масштаби врожаїв та продажів. Ми просто вирощуємо фрукти та овочі, заготовляємо їх найкращим для збереження всіх властивостей способом та ділимося ними з вами.

Якщо ви хочете купити цукати з фруктів та овочів без синтетичних добавок, ви потрапили на правильний сайт. Єдині добавки, які ми використовуємо – це літнє Ворзельське сонце, натхнення та любов.

Наш інтернет магазин сухофруктів в Україні продає не просто сушені фрукти та овочі, а справжні шматочки літа.

Що можна робити з фруктовими та овочевими дольками?

Та що завгодно!

Їх можна їсти з чаєм, соком чи домашнім вином, можна додавати до страв та випічки, можна додавати до узвару чи компоту, можна брати в дорогу чи на роботу в якості перекусу, можна ділитися, а можна насолоджуватися самому.

Це ідеальне природне джерело вітамінів для дітей та дорослих, адже різні фрукти та овочі містять і бета-каротин, і вітамін C, і натуральні пектини (які дуже корисні для травлення), і залізо, і магній.

Баночка сушених фруктів чи овочів корисніше та дешевше аптечних вітамінів. Але не варто забувати й про те, що аптечні вітаміни просто не можуть бути такими смачнющими!